NEW

Телефон гарячої лінії

0 800 211 112

Дзвінки безкоштовні в межах України

Відгуки наших клієнтів

Наталія Іванівна, м. Одеса  (45 років, менеджер з логістики)

«До зарплати залишався тиждень, а гроші потрібні були терміново. Піти до банку та оформити кредит не мала часу. Побачила в інтернеті сайт «Експрес Фінанс», оформила заявку онлайн та протягом дня отримала гроші. Переваги в тому, що не стояла в чергах, мало документів для оформлення – тільки паспорт та ІПН,  швидко отримала гроші на картку. Я дуже вдячна компанії «Експрес Фінанс» за допомогу і буду радити цю компанію своїм знайомим.»

Олексій, м. Полтава (25 років, адміністратор)

«Я є клієнтом компанії «Експрес Фінанс» з серпня 2014 року, з момента початку роботи офіса в місті Полтава. Я завжди впевнений, що можу отримати допомогу в разі скрутних матеріальних проблем. Я маю персонального кредитного консультанта, який допомогає мені скласти графік погашення кредиту та завжди зі мною на зв’язку і відповість на всі мої запитання. Вражений відношенням до клієнтів та легкістю отримання кредиту.»

Базелюк Ольга Миколаївна, м.Київ (35 років, продавець-консультант)

«Я отримала від компанії подарунок – мобільний телефон, бо стала 1000 клієнтом «Експрес Фінанс». Це була приємна та несподівана новина! Хочу побажати хороших клієнтів та доброї роботи офісу в м.Києві на пр.Миру. Там працює молодий професійний колектив. Я тепер ваш постійний клієнт!»

Ігор, м. Дніпропетровськ(50 років, таксист)

«Я отримав в компанії «Експрес Фінанс» кредит До Зарплати, бо швидко були потрібні гроші  на короткий термін. Я одноразово виплатив внески в кінці строку, сподобалась проста заявка оформлення, фіксована ставка без прихованих комісій. Співробітник допоміг зробити розрахунки, я витратив мало часу на оформлення і   швидко отримав гроші.»


Якщо у вас є питання або ви хочете висловити свою думку про компанію та послуги, будь ласка, напишіть нам office@expressfinance.com.ua