NEW

Телефон гарячої лінії

0 800 211 112

Дзвінки безкоштовні в межах України

Питання-відповіді

  1. Що таке Експрес Кредити ?

Швидкі невеликі споживчі кредити (від 1000 до 15000 грн.) протягом від 7 днів до 15 місяців. Кредит сплачується згідно попередньо узгодженого графіка платежів. Ці платежі включають основну суму і відсотки. Клієнтам не потрібно чекати в чергах , наш співробітник – персональний кредитний консультант зателефонує їм відвідає вдома або на роботі.

  1. Яка юридична адреса Експрес Фінанс?

ТОВ «Мікрокредитний центр БМ»
01103, м. Київ, Залізничне шосе, буд. 45, оф. 302

Документи компанії

  1. Чому ви відвідуєте клієнтів на дому, щоб зібрати погашення платежів?

Послуги по погашенню внесків дуже зручні для більшості наших клієнтів.
Це дозволяє їм займатися своїми щоденними обов’язками без будь-якої необхідності гаяти час на кредит. З іншого боку, дозволяє нашім кредитним консультантам краще познайомитися з клієнтами, щоб зрозуміти їх потреби і бути в змозі дати адекватну пораду і запропонувати найкращі умови кредитування.

  1. Чому кредитні консультанти збирають інформацію про кредитних заявників?

Рішення про видачу кредиту приймається на основі інформації, наданої клієнтами. Чим точніша і конкретніша інформація, тим легше і швидше ми зробимо обробку та оцінку даних і запропонуємо оптимальний варіант кредитів, згідно потреб кожного клієнта.

  1. Чи можу я подати заявку на кредит знову, якщо попередня заявка була відхилена?

Так, ви можете подати заявку на кредит декілька разів. Повторно після відмови, повинно були пройти три місяці або якщо змінилося ваше економічне-соціальне становище (наприклад, з’явився додатковий дохід, робота і т.п.), збільшується ймовірність отримати бажану суму.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити швидкі та зручні кредити, згідно потреб кожного клієнта


Якщо у вас є питання або ви хочете висловити свою думку про компанії та послуги, будь ласка, напишіть нам office@expressfinance.com.ua