Телефон гарячої лінії 0443376229

Економте час на заявку з BankID

women

Що таке BankID?

BankID - сервіс онлайн верифікації клієнтів через українські банки. Дозволяє онлайн індентифікувати клієнта на вашому інтернет ресурсі під час реєстрації або замовленні послуг/товару.

Даний сервіс дає можливість ідентифікувати і авторизувати користувача на сайті. Тепер Ви зможете ідентифікувати Вашого клієнта онлайн. Гарантія автентичності дотримується завдяки підтвердженої верифікації клієнта в банку, в якому він обслуговується.

Принцип роботи BankID:

 

 

Додаткові можливості BankID:

  • авторизація через електронно-цифровий підпис (ЕЦП);
  • ідентифікація через мобільний додаток.

Таким чином, ідентифікувати користувача на сайті за допомогою даного сервісу можна через електронний банкінг, ЕЦП або мобільний додаток.

Які дані включає BankID?

  • Загальні дані: П. І. Б., телефон, ІПН, дата народження, стать, email, резидентність.
  • Дані адрес: адреси реєстрації та народження.
  • Дані за документами: громадянський паспорт, закордонний паспорт, посвідчення.
  • Скановані копії: паспорт, закордонний паспорт, ІПН, фотографія.
  • Верифікація карти.
Завдяки впровадженню даної послуги в компанії "Експрес Фінанс" клієнти можуть заощадити до 30 хвилин на заповнення заявки.

Кредит готівкою на карту
У клієнтів бувають випадки в житті, коли оформити швидкий кредит онлайн в Україні просто необхідно. Деяким він потрібен для відкриття бізнесу, деяким до зарплати, а кому-то потрібно організувати захід, на приклад, весілля. Тому люди шукають можливість, як можна вигідніше оформити швидкий кредит на карту в Україні і не бідувати від паперових розглядів, процедур оформлення та наданих обговорень договору. Завдяки компанії Експрес Фінанс, стало можливим якісне оформлення кредиту на карту в онлайн режимі без тяганини і проблем. Хотілося б ввести позичальника в курс справи, щодо процедури по якій кредити на карту онлайн оформляються в експрес порядку, і описати кожен важливий етап оформлення за допомогою компанії Експрес Фінанс.

Як отримати кредит в мережі відділень агента?
Отримати кредит швидко і легко - це просто з Експрес Фінанс. Набагато легше, ніж взяти кредит від банку безпосередньо чи займаючи у кого-то зі знайомих. Нижче наведемо план оформлення кредиту в Експрес Фінанс.

На сайті за допомогою калькулятора ви можете розрахувати суму і термін виплати кредит та отримати Швидко Грощі

Далі, якщо Вас влаштовують умови запропоновані компанією Вам необхідно натиснути кнопку "Оформи кредит".

Для оформлення заявки з менеджером компанії Вам достатньо залишити номер телефону та ім'я, після чого відправити дані менеджеру компанії. З вами зв'яжуться протягом 30 хвилин.

В процесі оформлення заявки менеджером Ви будете ознайомлені з попередніми рішенням і отримаєте фінальне рішення.

Кредит готівкою на карту

Бувають різні випадки в житті, коли оформити швидкий кредит необхідно. Кому-то він потрібний для відкриття бізнесу, до зарплати, а для когось можливість організувати захід, такий як, весілля. Тому люди шукають можливість, як можна вигідніше оформити швидкий кредит готівкою. Компанія Експрес Фінанс пропонує оформлення кредиту у в відділеннях агентів, а рішення отримати по телефону на протязі 30 хвилин.

Терміни погашення кредиту у Експрес Фінанс

  • Максимальний термін погашення 12 місяців

  • Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%

Більше інформації на повній версії сайту

Перейти