Телефон гарячої лінії 0443376229

Про нас

Компанія надає швидкі доступні кредити з фіксованими регулярними платежами. Кредитний портфель прозорий та доступний кожному. Ми надаємо фінансові послуги за допомогою кредитних консультантів, які обслуговують Вас не тільки в офісі, у відділеннях кредитного агента, але і виїжджають до Вас додому та на роботу. Наша місія – Ми хочемо, щоб вам було зручно з нами! Наша ціль – Стати першими на ринку фінансових послуг по споживчому кредитуванню населення.

Оформлення кредиту протягом 24 годин з моменту подання заявки.

Суму кредиту та розмір сплати, обираєте Ви

Відстрочка платежу:
5 днів без штрафів

Не потрібно поручителів та довідок про доходи

Оформити кредит

Дякую компанії за довіру молоді, бо студентам потрібна стабільна фінансова підтримка. Після декількох відмов в інших організаціях, я вже майже втратив надію, але зайшов у відділенні Експрес Фінанс де до моїх потреб віднеслися с повагою, та дійсно допомогли. Рекомендую.

person-img

Матвій

Студент

Стабильная компания, лояльное отношение к клиентам. В трудные времена, очень здорово выручили. Адекватные платежи, главное вовремя их проводить, хотя задержки на 2,3 дня не воспринимаются агрессивно и проходят без штрафных санкций, но лучше не злоупотреблять доверием

person-img

Никита

Менеджер

Спасибо консультанту за понимание и выдержку, ведь нам пенсионерам тяжело угнаться за прогрессом, а еще тяжелее разобраться в финансовых документах. Но Ольга нам очень помогла, все пояснила, рассчитала ежемесячный платеж максимально удобный при наших пенсиях. И теперь при необходимости в финансовой поддержку я знаю, куда мне обращаться.

person-img

Мария

Пенсионер

Мой муж временно утратил работу, а я как молодая мама не знала, как прокормить ребенка на 860 грн. Спасибо компании, что вошли в мою ситуацию и предоставили займ на выгодных условиях с хорошим периодом в год. Муж встал на ноги, а у меня теперь есть надежный финансовый партнер. Брать займ не стыдно, главное рассчитывать на свои силы.

person-img

Екатерина

В декрете

Правила роботи компанії

interview

Клієнтоорієнтованість

Надаємо кредити, згідно потреб наших клієнтів. Графік платежів попередньо узгоджуємо з клієнтами оптимально бюджету кожної сім’ї.

interview

Чесність

Наші умови роботи чесні та прозорі, фіксована % ставка без прихованих комісій.

interview

Командний підхід в роботі

В компанії підтримуємо партнерську позицію, завжди відкриті до зворотнього зв’язку. Персональна відповідальність кожного за загальний результат.

interview

Стабільність

На сьогоднішній день компанія за такий короткий строк відкрила 27 офісів і планує розвиватися стрімкими темпами. Маємо постійних клієнтів, які працюють з нами за весь час існування компанії, залучаємо до співпраці і нових, завдяки вигідним продуктам.

Кредит готівкою на карту
У клієнтів бувають випадки в житті, коли оформити швидкий кредит онлайн в Україні просто необхідно. Деяким він потрібен для відкриття бізнесу, деяким до зарплати, а кому-то потрібно організувати захід, на приклад, весілля. Тому люди шукають можливість, як можна вигідніше оформити швидкий кредит на карту в Україні і не бідувати від паперових розглядів, процедур оформлення та наданих обговорень договору. Завдяки компанії Експрес Фінанс, стало можливим якісне оформлення кредиту на карту в онлайн режимі без тяганини і проблем. Хотілося б ввести позичальника в курс справи, щодо процедури по якій кредити на карту онлайн оформляються в експрес порядку, і описати кожен важливий етап оформлення за допомогою компанії Експрес Фінанс.

Як отримати кредит в мережі відділень агента?
Отримати кредит швидко і легко - це просто з Експрес Фінанс. Набагато легше, ніж взяти кредит від банку безпосередньо чи займаючи у кого-то зі знайомих. Нижче наведемо план оформлення кредиту в Експрес Фінанс.

На сайті за допомогою калькулятора ви можете розрахувати суму і термін виплати кредит та отримати Швидко Грощі

Далі, якщо Вас влаштовують умови запропоновані компанією Вам необхідно натиснути кнопку "Оформи кредит".

Для оформлення заявки з менеджером компанії Вам достатньо залишити номер телефону та ім'я, після чого відправити дані менеджеру компанії. З вами зв'яжуться протягом 30 хвилин.

В процесі оформлення заявки менеджером Ви будете ознайомлені з попередніми рішенням і отримаєте фінальне рішення.

Кредит готівкою на карту

Бувають різні випадки в житті, коли оформити швидкий кредит необхідно. Кому-то він потрібний для відкриття бізнесу, до зарплати, а для когось можливість організувати захід, такий як, весілля. Тому люди шукають можливість, як можна вигідніше оформити швидкий кредит готівкою. Компанія Експрес Фінанс пропонує оформлення кредиту у в відділеннях агентів, а рішення отримати по телефону на протязі 30 хвилин.

Терміни погашення кредиту у Експрес Фінанс

  • Максимальний термін погашення 12 місяців

  • Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%

Більше інформації на повній версії сайту

Перейти