Питання-відповіді

women
  1. Що таке Експрес Кредити ?

Швидкі невеликі споживчі кредити (від 1000 до 15000 грн.) протягом від 7 днів до 15 місяців. Кредит сплачується згідно попередньо узгодженого графіка платежів. Ці платежі включають основну суму і відсотки. Клієнтам не потрібно чекати в чергах , наш співробітник – персональний кредитний консультант зателефонує їм відвідає вдома або на роботі.

  1. Яка юридична адреса Експрес Фінанс?

ТОВ «Мікрокредитний центр БМ»
01103, м. Київ, Залізничне шосе, буд. 45, оф. 302

Більше інформації за посиланням

  1. Чому ви відвідуєте клієнтів на дому, щоб зібрати погашення платежів?

Послуги по погашенню внесків дуже зручні для більшості наших клієнтів.
Це дозволяє їм займатися своїми щоденними обов’язками без будь-якої необхідності гаяти час на кредит. З іншого боку, дозволяє нашім кредитним консультантам краще познайомитися з клієнтами, щоб зрозуміти їх потреби і бути в змозі дати адекватну пораду і запропонувати найкращі умови кредитування.

  1. Чому кредитні консультанти збирають інформацію про кредитних заявників?

Рішення про видачу кредиту приймається на основі інформації, наданої клієнтами. Чим точніша і конкретніша інформація, тим легше і швидше ми зробимо обробку та оцінку даних і запропонуємо оптимальний варіант кредитів, згідно потреб кожного клієнта.

  1. Чи можу я подати заявку на кредит знову, якщо попередня заявка була відхилена?

Так, ви можете подати заявку на кредит декілька разів. Повторно після відмови, повинно були пройти три місяці або якщо змінилося ваше економічне-соціальне становище (наприклад, з’явився додатковий дохід, робота і т.п.), збільшується ймовірність отримати бажану суму.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити швидкі та зручні кредити, згідно потреб кожного клієнта

Кредит готівкою на карту
У клієнтів бувають випадки в житті, коли оформити швидкий кредит онлайн в Україні просто необхідно. Деяким він потрібен для відкриття бізнесу, деяким до зарплати, а кому-то потрібно організувати захід, на приклад, весілля. Тому люди шукають можливість, як можна вигідніше оформити швидкий кредит на карту в Україні і не бідувати від паперових розглядів, процедур оформлення та наданих обговорень договору. Завдяки компанії Експрес Фінанс, стало можливим якісне оформлення кредиту на карту в онлайн режимі без тяганини і проблем. Хотілося б ввести позичальника в курс справи, щодо процедури по якій кредити на карту онлайн оформляються в експрес порядку, і описати кожен важливий етап оформлення за допомогою компанії Експрес Фінанс.

Як отримати кредит в мережі відділень агента?
Отримати кредит швидко і легко - це просто з Експрес Фінанс. Набагато легше, ніж взяти кредит від банку безпосередньо чи займаючи у кого-то зі знайомих. Нижче наведемо план оформлення кредиту в Експрес Фінанс.

На сайті за допомогою калькулятора ви можете розрахувати суму і термін виплати кредит та отримати Швидко Грощі

Далі, якщо Вас влаштовують умови запропоновані компанією Вам необхідно натиснути кнопку "Оформи кредит".

Для оформлення заявки з менеджером компанії Вам достатньо залишити номер телефону та ім'я, після чого відправити дані менеджеру компанії. З вами зв'яжуться протягом 30 хвилин.

В процесі оформлення заявки менеджером Ви будете ознайомлені з попередніми рішенням і отримаєте фінальне рішення.

Кредит готівкою на карту

Бувають різні випадки в житті, коли оформити швидкий кредит необхідно. Кому-то він потрібний для відкриття бізнесу, до зарплати, а для когось можливість організувати захід, такий як, весілля. Тому люди шукають можливість, як можна вигідніше оформити швидкий кредит готівкою. Компанія Експрес Фінанс пропонує оформлення кредиту у в відділеннях агентів, а рішення отримати по телефону на протязі 30 хвилин.

Терміни погашення кредиту у Експрес Фінанс

  • Максимальний термін погашення 12 місяців

  • Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%

Більше інформації на повній версії сайту

Перейти